Sienų šiltinimas ekovata ir GAMA PUR putomis, namo apšiltinimas ekovata ir GAMA PUR putomis, stogų dangos šiltinimas, termovizija

 APIE TERMOPUTAS

(AMINOPLASTĄ)

 

 

SKAITYKITE ČIA →

 8-689-68528

 

                                                                                          

  

Susisiekite su mumis

KLAUSKITE

Gaukite nemokamą eksperto konsultaciją!

                                 8-689-68528


TERMOVIZIJA

UAB „Juodasis garnys“ šiltinimo specialistai konsultuoja ir atlieka termovizinę diagnostiką, padedančią nustatyti statinio vietas, pro kurias netenkama daugiausiai šilumos. Termovizinis tyrimas ir analizė palengvina sprendimų dėl pastatų šiltinimo, renovacijos ar įsigijimo priėmimą. Ryžtis atlikti termovizinę pastato diagnostiką, kuri įtakos vėlesnius Jūsų sprendimus – tai puikus žingsnis norintiems taupyti šilumą.

Šilumos išlaikymas pastate svarbus visiems pastatų savininkams. Jei pastato šiltinimo ar statybų darbai atlikti nepakankamai kokybiškai, išlaikyti norimą temperatūrą ir ekonomiškai šildytis dažnai yra neįmanoma. Daugiausiai šilumos prarandama pro nesandarias sienas, lubas, grindis, langus, duris. 
Nusprendus išspręsti šilumos praradimo problemas, pirmiausiai rekomenduojame atlikti pastato termovizinę diagnostiką. 

Termovizija, arba šilumos lauko žvalga - tai fizinių kūnų spinduliuojamos temperatūros fiksavimas per atstumą.Termovizinį tyrimą galima atlikti ir didelėse gamybinėse patalpose, ir daugiabučiuose ar individualiuose gyvenamuosiuose namuose, diagnozuojant iš pastato lauko ar vidaus. Šie termoviziniai tyrimai atliekami tik šildymo sezono metu, kai išorės ir vidaus temperatūrų skirtumas yra didelis. 

Mažiausias pastato vidaus ir išorės temperatūrų skirtumas termovizinei diagnostikai atlikti yra 15 laipsnių, geriausių rezultatų pasiekiama esant nuo 30 laipsnių skirtumui. Termovizinis tyrimas atliekamas ir norint patikrinti naujai atlikto pastato šiltinimo kokybę bei planuojant įsigyti statinį. Tokiais atvejais galima greitai pastebėti atlikto darbo broką, o įsigijimo atveju – gauti daugiau informacijos apie statinio energetinę būklę ir ateityje sutaupyti nemenkas sumas pinigų.

Atlikus pastato termovizinį tyrimą, galima nustatyti:
šalčio tiltų vietas;
sandūras, pro kurias netenkama šilumos;
šilumos izoliacijos, stogo dangos būklę; 
elektros instaliacijos defektus;

langų, durų ir jų įstatymo kokybę; 
skysčių ištekėjimo ir kaupimosi vietas;
grindų ir grindinio šildymo defektus;
drėgmės kaupimosi vietas;

šildymo ir vėdinimo sistemų efektyvumą,
aplinkos temperatūrą,
vėjo greitį,
santykinę oro drėgmę,
Viso namo ar kito pastato šilumos nuostolius.


Termovizinis tyrimas atliekamas termovizoriumi. Jis parodo, kurioje statinio vietoje temperatūra yra žemesnė nei vadinamasis rasos taškas – tokiomis sąlygomis gali susidaryti kondensatas. Termovizoriaus įrenginys detaliai fiksuoja šilumos intensyvumą. Termovizinis tyrimas vyksta be kontakto, per atstumą, kas leidžia kruopščiai patikrinti net sunkiausiai pasiekiamus plyšius.
 
Termovizinio tyrimo principas labai paprastas: kiekvienas fizinis kūnas išskiria infraraudonąją elektromagnetinę energiją – kuo objekto temperatūra aukštesnė, tuo spinduliavimas yra intensyvesnis, ir atvirkščiai. Termovizorius, naudodamas infraraudonuosius spindulius, net 0,1 °C tikslumu nufilmuoja šilumos pasiskirstymo pastato paviršiuje paveikslą.

Gautas vaizdas vadinamas termograma. Termogramose naudojamos įvairios spalvų paletės, kuriose šviesesnės spalvos atitinka intensyvesnį infraraudonąjį spinduliavimą (taip pat ir aukštesnę menamą temperatūrą). 

Jeigu Jūs nesate tikri įsigyto būsto šilumos izoliacija, o gal statote naują namą, užsisakykite pastato termovizinį tyrimą. UAB „Juodasis garnys“ darbuotojų kvalifikacija leidžia užtikrinti išsamų termovizinį tyrimą, kur Jūs pilnai gausite detalią termo nuotraukų analizę.
Termovizijos dėka Jūs apie savo gyvenamąjį būstą sužinosite ir pamatysite tai, ko negalime pamatyti plika akimi!